INFORMACE k ZAHÁJENÍ NOVÉHO ŠKOLNÍHO ROKU 2021/2022 V ZŠ HLUBOŠ  
Nový školní rok 2021/2022 bude zahájen ve středu 1. 9. 2021 v 8:00 hod. Vzhledem k aktuálním opatřením je nutné, aby všechny osoby (žáci i dospělí) měly ve společných prostorách budovy školy ochranu dýchacích cest. Žáci I. třídy (1., 2. a 3. ročníku) se budou testovat antigenním testem až 2. 9. 2021 ráno, žáci II. třídy ( 4. a 5. ročníku) se budou testovat již 1. 9. 2021 ráno. Testovat se bude – stejně jako na jaře – v prostorách školní tělocvičny, vstup zadním vchodem přes školní zahradu.
Žáci půjdou do šatny a do  tříd (s žáky mohou do třídy také rodiče), kde proběhne zahájení školního roku. Předpokládaný konec prvního školního dne bude v 9 hodin. Pak mohou odcházet žáci s rodiči domů, případně mohou odcházet sami, pokud přinesou lístek podepsaný rodiči, že mohou jít sami po vyučování domů. Pokud nepůjdou žáci domů, půjdou do školní družiny, která bude – v případě potřeby – až do 16 hodin. Na oběd ve školní jídelně na první školní den je nutno se nahlásit ihned ráno po příchodu do školy.

Informace k zahájení školního roku 2021/2022 pro ZŠ

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *